Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /homepages/18/d207282849/htdocs/chisinau/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Situatia cu #Moldova. Conflicte.

Comunitatea #Chisinau

User Info & Key Stats   
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
17:03:37, Friday, 20 October, 2017
32521 Posts in 2272 Topics by 6002 Members
Latest Member: fredricalbert
Comunitatea #Chisinau  |  #Chisinau  |  Bine Ati Venit !  |  Topic: Situatia cu #Moldova. Conflicte.

citate amuzante ale online-ului moldav
  0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All Go Down Print
Author
Locked Topic Topic: Situatia cu #Moldova. Conflicte.  (Read 23298 times)
Reply #15
« on: 20:41:21, Wednesday, 02 July, 2008 »
MucLesBucLes Offline
Examinator

View Profile

cica s-a facut un offline cu peste 20 de "oameni" opi de pe #moldova sa ma discute pe moa  sorry

ce onoare  lol
Lol - cred ca l-au angajat pe Das sa te calce cu motocicleta ... asa ca daca-l vezi pe Das prin orash ascunde-te cat mai poti smiley)
Reply #16
« on: 20:42:37, Wednesday, 02 July, 2008 »
Indubitabil Offline
Examinator

View Profile

Mulţi downi pe lumea asta)
Reply #17
« on: 20:43:26, Wednesday, 02 July, 2008 »
Inkognito Offline
Examinator

View Profile

cica s-a facut un offline cu peste 20 de "oameni" opi de pe #moldova sa ma discute pe moa  sorry

ce onoare  lol
Aha e adevarat ce spui - o stiu si eu din surse sigure - acuma esti urmarit atat tu cat si familia si prietenii tai ... esti urmarit de clanul mafiot al opilor de pe #Moldova - ar trebui sa faci plangere la politie - sa ceri protectie - sau sa-ti angajezi bodyguarzi sa te apere de acesti criminali - care te vor cauta sa te ucida cu sange rece ...

Of of mai mai ... Cica s-a adunat si Parlamentul Republicii Moldova sa-l discute pe Inko ... e o problema nationala smiley

dap, ma cauta de cativa ani ! unii chiar si cu automatele fug prin gradina de dupa casa smiley

ce ma fac  ? help ?

poate da careva de dracu si se baga ! iubesc musafirii nepoftiti smiley  
Reply #18
« on: 21:14:48, Wednesday, 02 July, 2008 »
Razvan Offline
Examinator

View Profile

kry din ce film ai luat asta ? biggrin
Reply #19
« on: 21:18:39, Wednesday, 02 July, 2008 »
MucLesBucLes Offline
Examinator

View Profile

Din filmul Don Coconito ... a pardon Don Inkognito smiley
Reply #20
« on: 21:49:15, Wednesday, 02 July, 2008 »
DonCannabis Offline
eggdrop developer

View Profile

Habar nu am ce sunt posturile astea de mai sus agitati spiritele aiurea mai mult nimica nu faceti, provocare si posturi nonsens. cautati-va de treaba ba baieti!
Reply #21
« on: 08:38:23, Thursday, 03 July, 2008 »
Das Offline
Coordonator

View Profile

ar trebui sa faci plangere la politie - sa ceri protectie

lol, apeleaza la Say (politia), poate te ajuta cu "protectia"  lol
Reply #22
« on: 17:24:16, Tuesday, 12 August, 2008 »
Emil Offline
Operator
**

View Profile

Sa speram ca conflictul se va regula.

de "regulat" nu stiu cu cine se va regula .. se pare ca intre timp s-a reglat doar wink a draqu artimetica ... greu cu limba romana biggrin

ma bucur sa constat ca intre timp spiritele razboinice s-au mai temperat ... probabil s-au mai "regulat" intre timp dupa cum zicea colegul de mai sus .. la cat mai multa liniste smiley
Reply #23
« on: 18:50:37, Tuesday, 12 August, 2008 »
Da`Boss Offline
Operator
**

View Profile

Sa speram ca conflictul se va regula.

de "regulat" nu stiu cu cine se va regula .. se pare ca intre timp s-a reglat doar wink a draqu artimetica ... greu cu limba romana biggrin

biggrin da da s-au regulat ei..

ma bucur sa constat ca intre timp spiritele razboinice s-au mai temperat ... probabil s-au mai "regulat" intre timp dupa cum zicea colegul de mai sus .. la cat mai multa liniste smiley
Reply #24
« on: 17:06:56, Monday, 25 August, 2008 »
Veteran Offline
Unde am nimerit?

View Profile

ma bucur sa constat ca s-au reglat conturile intre cele 2 canale mari
Pages: 1 [2]  All Go Up Print 
Comunitatea #Chisinau  |  #Chisinau  |  Bine Ati Venit !  |  Topic: Situatia cu #Moldova. Conflicte. « previous next »
Jump to:  

Multzumiri celor ce au participat/participa la dezvoltarea comunitatzii

Responsabilitatea juridica pentru materialele si informatiile publicate in cadrul comunitatzii "#Chisinau" apartine in exclusivitate autorului, realizatorii acestui site declinandu-si orice responsabilitate in acest sens.

Такси и экскурсии в Париже   Choisir Immobilier   Шпаклевка террако   Immobilier Versailles   Formation MS Project   Formation Primavera   Formation BTP   Formation gestion de projet   Formation management   Toute France   Publicité Internet   Logiciel de gestion de centre de formation  

Ig-Oh Theme by koni.
Page created in 0.084 seconds with 21 queries.