Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /homepages/18/d207282849/htdocs/chisinau/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
De ce prefera barbatii scorpiile?

Comunitatea #Chisinau

User Info & Key Stats   
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
03:01:47, Wednesday, 28 June, 2017
32522 Posts in 2273 Topics by 6002 Members
Latest Member: fredricalbert
Comunitatea #Chisinau  |  Teme Generale  |  Psihologia sociala  |  Topic: De ce prefera barbatii scorpiile?

citate amuzante ale online-ului moldav
  0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All Go Down Print
Author
Topic: De ce prefera barbatii scorpiile?  (Read 8979 times)
Reply #15
« on: 08:58:10, Sunday, 17 October, 2010 »
Bad Apple Offline
Cunosc literele

View Profile

pai nu pot sa ii complimentez cu asa complimente, dar un lucru e sigur scorpiile vor fi mereu pe terra si vor domina fie periodic, fie mereu lumea

ce tâmpenie ai spus ...
Reply #16
« on: 11:12:43, Sunday, 17 October, 2010 »
Apelsino4ika Offline
Scriitor emerit

View Profile

nu am zis timpenie... in fine no comment fiecare cu a lui... fiecare isi decide in parte soarta
Reply #17
« on: 19:30:47, Sunday, 17 October, 2010 »
Customs Offline
Stagiar
*

View Profile

Cu cât scorpiile ăstea domină, cu atât prostia omenirii crește biggrin
« Last Edit: 16:00:25, Monday, 18 October, 2010 by Customs » Logged
Reply #18
« on: 13:30:19, Monday, 18 October, 2010 »
MarcyLove Offline
Stagiar
*

View Profile

Customs +1  good  eu cred ca fiecare femeie nu isi va face respectul prin a fi o "scorpie" conteaza ce ai in suflet ce poti oferi unui barbat si in general persoanelor care te inconjoara. ca daca se va gasi looseri ca le vor doar pentru un sex bun asta va dura putin timp. si daca isi fac o familie asta pentru ca inseamna ca le-o venit mintea la cap si se gandesc sa traiasca si ele curat si pur blum2 si apoi sa nu-mi spui ca scorpiile nu au si ele un suflet fraged blum2 se gasesc si pentru ele baieti sa le puna la punct smiley)) asa ca dragi femei smiley) fiti voi insuti mereu si nu va uitati la altele blum2 ne-am nascut pe lume sa fim unice in felul nostru nu sa copiem pe altcineva wink si daca unei "fete bune" nu io mers asta nu inseamna ca va veni timpul si vor aparea in calea lor si acel "baiat bun" blum2 nu uitati ca tot ce se face se FACE SPRE BINE!!!  wink smiley
Pages: 1 [2]  All Go Up Print 
Comunitatea #Chisinau  |  Teme Generale  |  Psihologia sociala  |  Topic: De ce prefera barbatii scorpiile? « previous next »
Jump to:  

Multzumiri celor ce au participat/participa la dezvoltarea comunitatzii

Responsabilitatea juridica pentru materialele si informatiile publicate in cadrul comunitatzii "#Chisinau" apartine in exclusivitate autorului, realizatorii acestui site declinandu-si orice responsabilitate in acest sens.

Такси и экскурсии в Париже   Choisir Immobilier   Шпаклевка террако   Immobilier Versailles   Formation MS Project   Formation Primavera   Formation BTP   Formation gestion de projet   Formation management   Toute France   Publicité Internet   Logiciel de gestion de centre de formation  

Ig-Oh Theme by koni.
Page created in 0.113 seconds with 21 queries.