Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /homepages/18/d207282849/htdocs/chisinau/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Hai sa facem un offline

Comunitatea #Chisinau

User Info & Key Stats   
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
07:55:49, Saturday, 24 June, 2017
32522 Posts in 2273 Topics by 6002 Members
Latest Member: fredricalbert
Comunitatea #Chisinau  |  Real Life  |  Meet-Up/Datings/Offlines  |  Topic: Hai sa facem un offline

citate amuzante ale online-ului moldav
  0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3] Go Down Print
Author
Topic: Hai sa facem un offline  (Read 14840 times)
Reply #30
« on: 08:35:34, Monday, 03 May, 2010 »
MarcyLove Offline
Stagiar
*

View Profile

starter2 ai dat-o in bara smiley))))))))))))) eu stiu ce zic smiley))) daca zici ca vii in tara degraba iti dai seama ca vor fi doritori sa le pui o "piva" smiley)))))))
Reply #31
« on: 06:05:57, Friday, 07 May, 2010 »
Apelsino4ika Offline
Scriitor emerit

View Profile

starter2 nu e de citeva luni deschis topicul...e din februarie dar asa reactioneaza lumea la propunerea mea... mai bine mai tirziu decit niciodata.

Post Merged: 06:06:40, Friday, 07 May, 2010
MucLesBucLes  nu e citat din Biblie , e un adevar de ce... nu...
Reply #32
« on: 12:42:06, Friday, 11 June, 2010 »
Customs Offline
Stagiar
*

View Profile

Cred că propunerea asta va fi posibilă doar pentru jucătorii Mu Moldova sau pe lumea celălaltă smiley mIRC-ul s-a mutat în Mu Moldova.

P.S. Apelsinka, Anii de offline 2002-2007 au trecut.. Acum avem alte timpuri smiley Mai bine vină la noi să bem pivă biggrin
Reply #33
« on: 13:00:33, Friday, 11 June, 2010 »
SILVERON Offline
Operator
**

View Profile

Cred că propunerea asta va fi posibilă doar pentru jucătorii Mu Moldova sau pe lumea celălaltă smiley mIRC-ul s-a mutat în Mu Moldova.

P.S. Apelsinka, Anii de offline 2002-2007 au trecut.. Acum avem alte timpuri smiley Mai bine vină la noi să bem pivă biggrin

Eu mai bine beau singur decat sa ma duc la off si sa vad "oameni" pe care nui sufer pe mirc, ori fac offu meu privat smiley unde beau cat vreau cu cine vreau si la urma cand se achita contu PARADOxul e ca si bani ajung smiley
« Last Edit: 13:31:10, Friday, 11 June, 2010 by SILVERON » Logged
Reply #34
« on: 09:46:07, Tuesday, 15 June, 2010 »
Eugen Offline
Operator
**

View Profile

Silveron - defapt corect zis dar oricum ar trebui sa stimulam lumea si cu aceste offline-uri mircare... sa nuse piarda traditia.. smiley
Reply #35
« on: 21:48:00, Wednesday, 16 June, 2010 »
Park Offline
Cunosc literele

View Profile

apa si mai se face offline sau numa vb din voi ?smiley) , are un an deam topicu ista da fara sens )
Reply #36
« on: 00:36:12, Thursday, 17 June, 2010 »
Customs Offline
Stagiar
*

View Profile

apa si mai se face offline sau numa vb din voi ?smiley) , are un an deam topicu ista da fara sens )

Tu ce nu ai înțeles? Topicul ăsta e deamu Flame smiley Vorbim și noi ca să nu tăcem, iar alții visează deja cum se tusuie pe la offlineuri smiley
Reply #37
« on: 11:09:01, Friday, 18 June, 2010 »
Eugen Offline
Operator
**

View Profile

Customs eu nu inteleg tu ai deschis topica ? ca sa zici ca e trash sau flame ... ? Doar eu decid ok ? nimeni nu a inchis tema si nu o sa fie inchisa pana nu va fi vre-un offline .ok ?
Reply #38
« on: 00:17:14, Saturday, 19 June, 2010 »
Nervnaia Offline
Unde am nimerit?

View Profile

Customs da...eu de pe acum imi imaginez cum ma ,,tusui" la offline...sh daca?))))

Jen`ka nado nado delat` off...et obezatel`no
Reply #39
« on: 19:04:42, Monday, 21 June, 2010 »
Eugen Offline
Operator
**

View Profile

Nado ... a vot vidish nekie pitaiutsya zakriti topik nedojdavshesea moego reshenya i voobshe nikakogo reshenya nebylo vashe !
Reply #40
« on: 17:16:09, Friday, 09 July, 2010 »
Apelsino4ika Offline
Scriitor emerit

View Profile

Customs , am fost de citeva la offlinuri si am vazut ce si cum... e destul de bine, tre sa fie doar totul organizat, si inca ceva nu numi persoanele ce vin la asa zisul offline.ok?Park , topicul are sens dupa cum si totul in lumea asta are sens... asa  ca daca ai pretentii asa si spune.

Eu am deschis topica deoarece am dorit offline dar asta nu inseramna ca tre sa o inchidem, aveti idei expuneti-le aici.Va asteptam.

Nervnaia, merci de sustinere smiley
Reply #41
« on: 22:50:03, Thursday, 29 July, 2010 »
Park Offline
Cunosc literele

View Profile

apelsino4ka , ideea ta nu este rea , doar ca nu ai inteles sensul gandului meu, daca inainte 3 - 5 ani in urma era deajuns sa se scrie pe un canal asa zis privat pe topic ceva de offline pai numaidecat in acea daca se stringeau oameni si era offline nu cum acum, tu incerci ceva sa faci frumos dar cam am dubii , dar iti doresc succes dar totusi un an sa tii un topic e cam mult smiley , si nu am nici o pretentie , creati , doar dorinta sa fie.
Reply #42
« on: 20:15:24, Friday, 30 July, 2010 »
Apelsino4ika Offline
Scriitor emerit

View Profile

la mine topicul nu e de un an Park, e din februarie 2010.Asa ca nu exagera.Daca dorinta e totul se face, pacat ca lumea nu vine atita tot.
Reply #43
« on: 12:40:58, Saturday, 31 July, 2010 »
Eugen Offline
Operator
**

View Profile

We , parc , tu shi cu totu ? tu esti lovness al 2-lea? shi tei daie... scuze... dar asta e adevarul tie nu tii tot una ce se propune si cum se propune decand se propune , cela care a deschis topica raspunde pentru ea ,aici se exprima parerea strict la tema : vrei off line ? nu vrei offline ? dece , pentru ce ...

nu merge vorba... "Nu trebu,. nu vad pont,ca eu deamu nu am sa vin sau cand vinei tu... nie dak cesno nii tot una... vrei sau nu vreinu strica gustu la oameni, din cauza ta oamenii si isi pierd dorinta si posibilitatea de a-se vedea... cu cineva de pe irc..poate cineva si chiar vrea dar vrea sa fie organizat...sa bage replici toti mai optimiste... da nu ca tine "gruz,indiferenta,rautate,ciuda... etc " .
Reply #44
« on: 16:55:40, Saturday, 31 July, 2010 »
Apelsino4ika Offline
Scriitor emerit

View Profile

hm,... asteptam propuneri la subiect:)
Pages: 1 2 [3] Go Up Print 
Comunitatea #Chisinau  |  Real Life  |  Meet-Up/Datings/Offlines  |  Topic: Hai sa facem un offline « previous next »
Jump to:  

Multzumiri celor ce au participat/participa la dezvoltarea comunitatzii

Responsabilitatea juridica pentru materialele si informatiile publicate in cadrul comunitatzii "#Chisinau" apartine in exclusivitate autorului, realizatorii acestui site declinandu-si orice responsabilitate in acest sens.

Такси и экскурсии в Париже   Choisir Immobilier   Шпаклевка террако   Immobilier Versailles   Formation MS Project   Formation Primavera   Formation BTP   Formation gestion de projet   Formation management   Toute France   Publicité Internet   Logiciel de gestion de centre de formation  

Ig-Oh Theme by koni.
Page created in 0.219 seconds with 21 queries.