Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /homepages/18/d207282849/htdocs/chisinau/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Ce parere aveti despre proiectul Lectii despre Irc/Calculatoare/Chisinau ?

Comunitatea #Chisinau

User Info & Key Stats   
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
11:53:38, Thursday, 23 November, 2017
32521 Posts in 2272 Topics by 6002 Members
Latest Member: fredricalbert
Comunitatea #Chisinau  |  #Chisinau  |  Anuntzuri  |  Topic: Ce parere aveti despre proiectul Lectii despre Irc/Calculatoare/Chisinau ?

citate amuzante ale online-ului moldav
  0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Ce parere aveti despre proiectul Lectii despre Irc/Calculatoare/Chisinau ?
Este util si trebuie continuat - 13 (81.3%)
Inca nu am avut timp sa asist la vreo lectie - 2 (12.5%)
Este o pierdere de vreme si trebuie incetat - 1 (6.3%)
ar trebui pastrate doar lectiile de duminica fara trivia de miercuri - 0 (0%)
ar trebui pastrata doar trivia de miercuri fara lectiile de duminica - 0 (0%)
Total Voters: 16

Pages: [1] Go Down Print
Author
Topic: Ce parere aveti despre proiectul Lectii despre Irc/Calculatoare/Chisinau ?  (Read 6829 times)
« on: 20:02:41, Sunday, 15 February, 2009 »
MucLesBucLes Offline
Examinator

View Profile

Va rog votati ce parere aveti despre acest nou proiect care a prins de curand viata pe #Chisinau.
Va aduc aminte ca acest proiect cuprinde lectiile de duminica seara de la ora 20:00 si sesiunea de trivia de mart seara de la ora 20:00.

De asemenea va rog sa va si argumentati parerea postand aici. Puteti face si sugestii, propuneri referitoare la acest proiect.
« Last Edit: 18:16:08, Monday, 16 February, 2009 by MucLesBucLes » Logged
Reply #1
« on: 16:37:02, Monday, 16 February, 2009 »
DjSerii Offline
Unde am nimerit?

View Profile

Trebuiu pradaljenia bancheta biggrin
Reply #2
« on: 10:17:39, Tuesday, 17 February, 2009 »
Francesc Offline
Operator
**

View Profile

Sunt foarte interesante aceste lectii. Sincere felicitari celui/celor ce s-au gandit sa tina astfel de lectii... Parerea mea este ca ar trebui sa continuati... smiley Cred ca ar trebui sa sustineti niste lectii in care sa vb despre : usere , cum inregistrezi un canal, sunt foarte multi utilizatori ai mIRC-ului care intra pe #unban si intreaba cum poate face un user sau ma rog, chestii din astea! smiley Bafta in continuare ! blum2
Reply #3
« on: 22:11:25, Sunday, 26 April, 2009 »
MucLesBucLes Offline
Examinator

View Profile

Daca o sa mai continuati acest proiect , va fac o sugestie :

Profitati ca acum canalul are si radio si organizezi o corelatie intre lectii si radio. Exemplu : puteti face o lectie despre Ion si Doina Aldea Teodorovici iar cei care participa la lectie sa aiba posibilitatea sa asculte in timpul lectiei ( la radio ) muzica lor.
Sau puteti vorbi despre diferite genuri de muzica ( evolutia lor ) iar pe radio sa fie acel gen de muzica. Exemplu : Regele Elvis Presley si muzica lui , sau Evolutia muzicii rock , si multe altele.
Reply #4
« on: 23:10:05, Sunday, 26 April, 2009 »
max Offline
Operator
**

View Profile

super, pro!
Reply #5
« on: 23:20:01, Sunday, 26 April, 2009 »
max Offline
Operator
**

View Profile

pai toate lectiile astea, se vor petreaca pe canal respectiv, ori v-a fi un alt canal?
Reply #6
« on: 09:23:46, Wednesday, 29 April, 2009 »
Francesc Offline
Operator
**

View Profile

Super ... Nu spy , pe #chisinau vor fi !
Reply #7
« on: 11:08:06, Wednesday, 29 April, 2009 »
DiAsS Offline
Scriitor

View Profile

e cool cred ca e nevoe de citva colaboratori wink care vor ajuta cu informatia !
Reply #8
« on: 11:29:22, Tuesday, 16 February, 2010 »
Eugen Offline
Operator
**

View Profile

Lectiile asa si n-au avut loc ? sau eu am lipsit ? smiley si daca nu atunci dece nu se fac? : )
Reply #9
« on: 13:11:22, Tuesday, 16 February, 2010 »
Francesc Offline
Operator
**

View Profile

Au avut loc acum ceva timp, aproximativ un an... smiley Probabil ai lipsit, o sa`ti taiem la salariu` smiley
Reply #10
« on: 18:02:43, Wednesday, 17 February, 2010 »
Eugen Offline
Operator
**

View Profile

Maaa nu fi nesi smiley) vreau si yo sa assist smiley
Reply #11
« on: 15:08:02, Thursday, 18 February, 2010 »
Francesc Offline
Operator
**

View Profile

Pai si cine te tine Eugen?smiley)
Reply #12
« on: 22:49:03, Friday, 19 February, 2010 »
Customs Offline
Stagiar
*

View Profile

Dați să facem lecții și de mirc scripting smiley
Reply #13
« on: 10:17:34, Saturday, 20 February, 2010 »
MucLesBucLes Offline
Examinator

View Profile

Lectiile s-au dorit a fi pentru o paleta larga de public , nu pentru una restransa ( la care s-ar adresa de exemplu mirc scriptingul - pentru ca foarte putini sunt interesati de asa ceva ). In genere am cautat atunci sa facem lectii in care sa prezentam politic si geografic orasul Chisinau si Republica Moldova ( + unele curiozitati care ni s-au parut noua ca ar putea starni interesul ).
Pages: [1] Go Up Print 
Comunitatea #Chisinau  |  #Chisinau  |  Anuntzuri  |  Topic: Ce parere aveti despre proiectul Lectii despre Irc/Calculatoare/Chisinau ? « previous next »
Jump to:  

Multzumiri celor ce au participat/participa la dezvoltarea comunitatzii

Responsabilitatea juridica pentru materialele si informatiile publicate in cadrul comunitatzii "#Chisinau" apartine in exclusivitate autorului, realizatorii acestui site declinandu-si orice responsabilitate in acest sens.

Такси и экскурсии в Париже   Choisir Immobilier   Шпаклевка террако   Immobilier Versailles   Formation MS Project   Formation Primavera   Formation BTP   Formation gestion de projet   Formation management   Toute France   Publicité Internet   Logiciel de gestion de centre de formation  

Ig-Oh Theme by koni.
Page created in 0.104 seconds with 23 queries.